Kadir Doğulu Resimleri, Kadir Doğulu Kimdir, Kadir Doğulu’nun Hayatı

Kadir Doğulu’nun resimleri ve hayatıyla  ile  ilgili bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Kadir Doğulu (Abdulkadir Doğulu) gerçek ismidir. 14 Ekim 1979′da Mersin’de ev hanımı bir anne ve işçi emeklisi bir babanın çocukları olarak dünyaya geldi, 1.78 boyundadır ve 5 kardeştir.

 Kemal Doğulu ‘da tanınmış bir isimdir. Kadir Doğulu tüm kardeşleriyle arkadaş gibi olduğunu söylüyor. Ev hanımı bir anne ve işçi emeklisi bir babanın çocukları olarak dünyaya geldi. Babalarının çalışmak için ABD’ye gitmesiyle de erken yaşta sorumluluk altına girip çocuk yaşlarda iş hayatına atıldılar.

Kadir Doğulu, 10 yaşında mahalle esnafının yanına girdi. Abisi Kemal Doğulu yaz aylarında bakkalda, bisikletçide iş yaptı. Cafe ve bar işletmeciğini çok seviyordu. 2000 yıllarında abisinin yanına İstanbul’a  geldi. Önce Beyoğlu Frape’de işe girdi. Ardından Refika’da çalıştı Cafe City ve Buz’da garsonluk yaptı.

Salomanje’de cumartesi pazar günleri mutfakta ekmek pişirip kahvaltıları hazırladı. Bir süre sonra bu işe iyice kafayı taktı. Biriktirdiği paralarla Barcelona ve Roma’daki cafeleri ve restoranları inceledi. Oradaki yemekleri tattı. Türkiye dönüşü House Cafe’de işe girdi.

İki sene işletmecilik yaptı.Birçok kişi onların ismini Kadir Doğulu’nun Hande Yener’le yaşadığı aşktan sonra duyulmuştur.  Ama işin aslı öyle değil. Doğulu Kardeşler 10 yılı aşkın süredir aralıksız çalışıyor. Kemal Doğulu, Hande Yener’den Demet Akalın’a pek çok kişinin imaj danışmanlığını yapıyor. Klip ve fotoğraf çekiyor. Kadir Doğulu, aynı zamanda bir menejerlik şirketi sahibidir.

Kadir Doğulu'nun Resimleri

Kadir Doğulu’nun Resimleri

Kadir Doğulu Foto Galerisi

Kadir Doğulu Foto Galerisi

Kadir Doğulu Fotoları

Kadir Doğulu Fotoları

istanbuluneniyileri.com  olarak bu yazımızda Kadir Doğulu resimleri ve hayatı  hakkında bilgiler sunduk sizlere.  Siz de Kadir Doğulu hakkında yorum yazmak isterseniz, aşağıdaki Yorum bölümümüzü kullanabilirsiniz.

Henüz Yorum Yapılmamış.

Bir yorum yazın.